The Alveary Shop

Buy individual Alveary courses below or save money with an Alveary membership! Membership includes every lesson plan for grades 1-12 (including many not sold individually), resources, and community for $299.

New

Explore our merch!

Register for Alveary

Invest in a relational education today!

Invest today in a relational education for yourself and your students. A family membership (access to all subjects for all grades) is $299.